Nasi nauczyciele i słuchacze znów w działaniu.
Jako sędziowie i pozoranci biorący udział w inscenizowanych zdarzeniach, wzięli udział w II Powiatowych Młodzieżowych Zawodach w Ratownictwie w Ramach Pierwszej Pomocy.
Dziękujemy organizatorowi, Zarządowi Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Gorlicach a w szczególności druhowi Przemysławowi Wszołkowi, za zaproszenie do udziału w wydarzeniu.
Dobre przygotowanie zawodów i miła atmosfera sprawiły, że warto było poświęcić świąteczny dzień aby wziąć w nich udział.