Rozpoczęcie roku szkolnego - spotkania organizacyjne

29 Sie
Rozpoczęcie roku szkolnego - spotkania organizacyjne

Spotkania organizacyjne inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędą się w budynku szkoły przy ul. Wł. Jagiełły 2 w Gorlicach w dniu 2 września 2019 r. (poniedziałek) w następujących godzinach:

  • o godz. 16:00 - dla słuchaczy przyjętych do kształcenia na kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zakresie kwalifikacji AU.61 i AU.62 wyodrębnionych w zawodzie technik usług kosmetycznych,
  • o godz. 17:00 dla słuchaczy przyjętych do kształcenia w zawodzie: technik masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny.

 

Wykaz sal, w których odbędą się spotkania dla poszczególnych oddziałów zostanie wywieszony w dniu spotkań w budynku szkoły.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem 18 352-04-59 lub osobiście w sekretariacie szkoły.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem. Zamknij informację.

ul. Władysława Jagiełły 2, 38-300 Gorlice                               18 352-04-59                              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Powered by JS Network Solutions